• Talenciaki!!!

• Drodzy Rodzice i Sympatycy naszego Ośrodka- 1 września rusza ponownie akcja Lidla "Szkoły pełne talentów". Za zakupy zrobione w Lidlu można odebrać Talenciaki i przekazać je na dowolną szkołę. My również, jak w ubiegłym roku, liczymy na Wasze wsparcie.

Za Talenciaki możemy zdobyć dla naszych uczniów ciekawe nagrody. W Ośrodku i w leskich przedszkolach oraz  w żłobku znajdują się skrzynki na Talenciaki. Liczymy na Was! (adm)

• Ważne

• Zapraszamy do zapoznania się z ulotką przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń. (adm)