• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Bielcowi- Prezesowi "Solina-Resort" w Polańczyku za podarowanie pomocy dydaktycznych dla uczniów naszego Ośrodka.(adm)

• Dzień Pizzy

• Wszyscy miłośnicy włoskich przysmaków w lutym celebrują Międzynarodowy Dzień Pizzy. W ten dzień dzieci doskonaliły swoje umiejętności kulinarne, zasmakowały aromaty włoskiej kuchni, poznały tajniki przepisu oraz przygotowały pyszną pizzę.
              Buon Appetito!(MM)

• 6 luty- Dzień Bezpiecznego Internetu

• Nasze uczennice- Julka i Julita szkoliły swoich kolegów z klas starszych z zakresu zachowania bezpieczeństwa. Jakie dane i jakie zdjęcia można zamieszczać w Internecie - to tylko część wskazówek z przygotowanej prezentacji. Prezentację przygotowały samodzielnie pod kierunkiem p.Ewy Nosek(adm)

• „ Gwiazdkowa Zbiórka z Pocztą Polską 2023 ”

• W połowie stycznia uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Lesku otrzymali upominki , które zostały zebrane w zorganizowanej w placówkach pocztowych akcji charytatywnej „ Gwiazdkowa Zbiórka z Pocztą Polską 2023 ” .Wspaniałe prezenty wręczył Naczelnik Poczty Polskiej w Ustrzykach Dolnych Pan Jarosław Wojtas. Do zbiórki przyłączyły się placówki pocztowe z Regionu Sieci w Rzeszowie. To już druga taka akcja, której beneficjentami są nasi uczniowie.
              Otrzymane pomoce dydaktyczne w postaci puzzli, gier planszowych , artykułów biurowych, zabawek itp. , stanowią nieocenioną pomoc w codziennej pracy dydaktyczno- wychowawczej. Otrzymane prezenty zostały przyjęte z entuzjazmem , dostarczając wiele radości naszym wychowankom.
              Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie , życzliwość i wsparcie , które otrzymali nasi uczniowie.

Monika Kruk
              Dyrektor SOSW w Lesku